Alüminyum Etiket

lorem lorem

Metal etiket ürünün dış görünüşünde markayı temsil eden reklamcılık ürünlerindendir. Ticaret sektöründe rekabetin sürekli olarak sıcak kalması sebebi ile bu ürünler her zaman kullanıcıların zihinlerinde yer edinmelidir. Metal etiket sağlamlık ve kullanılabilirlik açısından bu etkiyi kullanıcılar üzerinde sağlıyor. Ürünün kalitesinin bozulmamasına rağmen etikette oluşan herhangi bir deformasyon marka değerini yıpratır; bu nedenle metal etiket dayanıklılığını uzun süre koruduğu için özellikle tercih edilir. 
Ürünün özellikleri, üreten firma bilgileri, üretim yılı ve varsa seri numarası gibi birçok ayrıntıyı kullanıcıya ileten metal etiket ürüne göre farklı boyut ve kalıplarda üretilebilir. Etiketleme konusunda ortaya çıkan farklı seçenekler ürünün üretilme şekli ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Reklamcılık alanının genelinde asla tek düze çalışılmaz. Metal etiketlerde de marka sahibinin isteğine göre renk düzenlemesi özel olarak yapılabilir. Dilerse birden fazla renk farklı kombinasyonlarda kullanılarak ürüne uyum sağlanır. Ürüne eklenmesi sırasında çift taraflı bant ya da perçin kullanılır. Metal etiket ürünün hayat seyri boyunca markanızı ilk gün olduğu gibi koruyan bir reklam ürünüdür

Metal Etiket Özellikleri

* Üretim aşaması ve montajı zaman almaz kolaydır.
* Farklı boyutlarda ve farklı renk kombinasyonlarında üretilebilirler.
* Hava koşullarına dayanıklıdırlar.
* Uzun süre dayanıklılıklarını koruyabilirler.
* Isıya karşı dirençlidir. Hemen bozulmaz.
* Üzerine firma bilgileri, üretim seri no gibi bilgiler yazılabilir.
* Kırılganlığı diğer etiketlere göre daha azdır.
* Reklam alanında prestij kazanmak için en ideal etiket seçimidir.
* Gerektiğinde kabartmalı olarak da üretilebilir.

Metal etiket ticaret konusunda sizlere otomatik bir reklam stratejisi sunar. Ürününüzün kalitesini gösterecek olan etiketleme sizlere daha fazla tüketici kazandıracaktır. Metal etiketletme sayesinde marka bilinirliliğiniz yükselecek ve piyasa üzerindeki etkileriniz artacaktır. Sektöre bakıldığında en fazla kullanılan etiketleme yöntemi olan metal etiketleme sizlere en uygun etiketleme yöntemi olacaktır.